Pokoje

W pensjonatach czy hotelach bardzo ważne jest, żeby pokój był czysty i przytulny. To najważniejsza rzecz, na jaką zwraca uwagę gość i jedna z wielu ale podstawowa, jeśli będzie chciał wrócić lub nie. Dlatego dobrze wyposażone pokoje oraz świeża i czysta pościel są wręcz podstawą. Nikt nie chce spać w wymiętej i brudnej pościeli, bo ludzie nawet w domach nie mają takich warunków a skoro chcą zamieszkać w pensjonacie, to płacąc za niego mają mieć inne warunki niż w domu.
Nasza firma wychodzi naprzeciw wymaganiom gości i oferuje doskonałej jakości pokoje. W każdym z nich jest łazienka, która jest przypisana wyłącznie do osób mieszkających w danym pokoju. Dodatkowo w upalne lato stoi w pokoju malutka lodówka, w której można przechowywać napoje. Każdy pokój ma swój telewizor, dzięki któremu ludzie swobodnie oglądają według własnego uznania. Dysponujemy pokojami jedno, dwu i trzyosobowymi.

Posiadamy kilka pokoi 6 osobowych, jednak z reguły są one do rezerwacji dla całych grup ludzi. Każdy pokój wyposażony jest w szafę, łóżka, w zależności od ilości mieszkających w nich osób a raczej ilość łóżek przeznaczona dla gości w danym pokoju. W każdym pokoju stoją dwa fotele, mały stolik oraz telewizor z podłączoną kablówką. W każdym, pokoju znajduje się czajnik bezprzewodowy, dzięki któremu samodzielnie można robić sobie coś ciepłego do picia, co oznacza, że nie trzeba za każdym razem schodzić do restauracji.
Pościel jest zawsze czyściutka i świeża, co potwierdza wielu zadowolonych gości.