Rezerwacje

W naszym pensjonacie można wykonywać rezerwacje na długo przed planowanym przybyciem. Warto pamiętać, że w okresie wakacyjnym wiele miejsc zapełnia się dużo wcześniej, co oznacza, że na ten okres należy się przygotować z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Na ostatnia chwilę z reguły nie znajduje się u nas miejsca, ponieważ w okresie letnim wiele osób poszukuje miejsc do nocowania podczas urlopów. W naszym pensjonacie bardzo szybko napełniają się miejsca, co oznacza, że ludzie muszą do nas dzwonić już na początku roku, by na czerwiec czy lipiec się załapać na wolne pokoje.

Warto pamiętać, że rezerwacja jeszcze nie jest opłaceniem pokoju i w pewnym momencie może ten pokój zająć ktoś inny, jeśli przed planowanym przyjazdem jakiś okres czasu przed, niezostanie opłacona rezerwacja. Już od jakiegoś czasu mamy taką zasadę, że rezerwację trzeba opłacić najdalej 2 tygodnie przed przyjazdem, ponieważ wiele osób rezerwowało i nie przyjeżdżało.
Jest to konieczne dla naszej i Państwa wygody. Dlatego zapraszamy do kontaktów z nami, o wykonywanie rezerwacji, nie zapominając o tym, że trzeba ją w międzyczasie opłacić. Oczywiście nasi pracownicy jeszcze o tym przypomną, jednak dobrze byłoby o tym pamiętać.